Deprecated: Optional parameter $data declared before required parameter $name is implicitly treated as a required parameter in /www/t/j/u83145/public_html/sites/all/modules/entity/modules/callbacks.inc on line 198

Deprecated: Optional parameter $data declared before required parameter $name is implicitly treated as a required parameter in /www/t/j/u83145/public_html/sites/all/modules/entity/modules/callbacks.inc on line 228

Deprecated: Optional parameter $entity declared before required parameter $entity_type is implicitly treated as a required parameter in /www/t/j/u83145/public_html/sites/all/modules/entity/modules/callbacks.inc on line 640

Deprecated: Optional parameter $account declared before required parameter $entity_type is implicitly treated as a required parameter in /www/t/j/u83145/public_html/sites/all/modules/entity/modules/callbacks.inc on line 640

Deprecated: Optional parameter $entity declared before required parameter $entity_type is implicitly treated as a required parameter in /www/t/j/u83145/public_html/sites/all/modules/entity/modules/callbacks.inc on line 712

Deprecated: Optional parameter $account declared before required parameter $entity_type is implicitly treated as a required parameter in /www/t/j/u83145/public_html/sites/all/modules/entity/modules/callbacks.inc on line 712

Deprecated: Optional parameter $file declared before required parameter $entity_type is implicitly treated as a required parameter in /www/t/j/u83145/public_html/sites/all/modules/entity/modules/callbacks.inc on line 728

Deprecated: Optional parameter $account declared before required parameter $entity_type is implicitly treated as a required parameter in /www/t/j/u83145/public_html/sites/all/modules/entity/modules/callbacks.inc on line 728

Deprecated: Optional parameter $entity declared before required parameter $entity_type is implicitly treated as a required parameter in /www/t/j/u83145/public_html/sites/all/modules/entity/modules/callbacks.inc on line 748

Deprecated: Optional parameter $account declared before required parameter $entity_type is implicitly treated as a required parameter in /www/t/j/u83145/public_html/sites/all/modules/entity/modules/callbacks.inc on line 748

Deprecated: Optional parameter $values declared before required parameter $entity_type is implicitly treated as a required parameter in /www/t/j/u83145/public_html/sites/all/modules/entity/modules/callbacks.inc on line 756

Deprecated: Optional parameter $view_mode declared before required parameter $entity_type is implicitly treated as a required parameter in /www/t/j/u83145/public_html/sites/all/modules/entity/modules/callbacks.inc on line 862

Deprecated: Optional parameter $langcode declared before required parameter $entity_type is implicitly treated as a required parameter in /www/t/j/u83145/public_html/sites/all/modules/entity/modules/callbacks.inc on line 862
Rozlúčkové preteky 2019 | TJ Dunaj Štúrovo

Rozlúčkové preteky 2019

     Na posledných pretekoch sezóny bez medailí ale so solídnymi výkonmi.

      Rýchlostní kanoisti sa s okresanou zostavou spôsobenou najmä chorobami u väčšiny pretekárov vydali na posledné preteky sezóny do Bratislavy na Zlaté piesky aby absolvovali tradičné preteky s prívlastkom "rozlúčkové".
      Tentokrát to nebolo s medailami ale o dobré výkony nebola núdza. Potvrdili to najmä Viktória Laczkó a Marcell Vodička dvomi peknými 4. miestami, ďalej Marcell Karakán 6. miestom a Linda Hanzová a Viktória Urbánová zhodne 7. miestami. Zorán Maršal, šéftréner, zhodnotil posledné preteky sezóny takto: "každé umiestnenie do 8. miesta a hlavne v kategóriách mladších a starších žiakov, kde je konkurencia okolo 20-25 pretekárov, znamená úspech takže rozhodne sme potvrdili pozície, ikeď bez medailí.
     Preteky boli upršané ale vodákom to obvykle nijako nevadí, sú zvyknutí".
So sezónou sa potom oddiel rozlúčil tradičným stretnutím so všetkými pretekármi a ich najbližšími na tradičnom posedení, ktoré sa konalo nasledujúci deň v nedeľu.

Výsledky Rozlúčkových pretekov - Zlaté piesky, Bratislava, 5.10.2019:

K1 Chlapci 12 roční 2000m - Marcell Karakán - 6. miesto, Máté Varga 10. miesto
K1 Chlapci 13 roční 2000m - Edvin Szabados - 12. miesto
K1 Dievčatá 13 ročné 2000m - Viktória Laczkó - 4. miesto
K1 Dievčatá 11 ročné 2000m - Linda Hanzová - 7. miesto
K1 Kadetky 2000m - Viktória Urbánová - 7. miesto
K1 Chlapci 9 roční 2000m - Marcell Vodička - 4. miesto, András Madocsai - 8. miesto
11-12 roční štafety K1CH-K1D-K1CH 1000m - Karakán/Hanzová/Varga - 6. miesto
K1 Chlapci 10 roční 2000m - Richard Bócz - 14. miesto, Mátyás Kormos - 16. miesto

TJ DUNAJ
roz1.jpg
roz2.jpg
roz3.jpg
roz4.jpg

Naši partneri

NAŠI PARTNERI

 

vadas.png
 

 

 

 
beta.jpeg

Rolling Trans s.r.o. ROBELAN s.r.o.
       
       
 

     

Turistická ubytovňa

Turistická ubytovňa Dunaj je situovaná na juhu Slovenska v Štúrove. Nájdete ju aj na stránkach ubytovanie Štúrovo. Vaša dovolenka na Slovensku sa môže začať práve u nás v Štúrove. Tešíme sa na Vašu návštevu a spoluprácu s portálom Ubytovanie na Slovensku.