Úspešný projekt

Workoutové ihrisko


Vďaka Dunajskému fondu sa nám tento rok podarilo úspešne zrealizovať vonkajšie workoutové ihrisko v areály lodenice pri Dunaji. Workoutové ihrisko je pre členov Telovýchovnej jednoty Dunaj ku ktorým patria kanoisti, plavci a vodní motoristi a  samozrejme je vítaná aj verejnosť. 

Našim cieľom je vylákať ľudí do prírody , aby trávili pri vode viac času. Rodičia a deti, ale aj dôchodcovia by našli možnosť zaujímavej fyzickej aktivity, ktorá podporí nie len zdravé telo ale prispieva aj k zdraviu duše. 

Veríme, že týmto ihriskom vytvoríme priestor aj na stretávanie sa ľudí, na komunikáciu a nadväzovanie priateľských vzťahov, čo je v dnešnej dobe veľmi potrebné, hlavne v mestách, ktoré sú plné činžiakov, v ktorých žijú ľudia veľmi izolovane.

 

image2.jpeg

image3.jpeg

image5.jpeg

image7.jpeg

Naši partneri

NAŠI PARTNERI

 

vadas.png
 

 

 

 
beta.jpeg

Rolling Trans s.r.o. ROBELAN s.r.o.
       
       
 

     

Turistická ubytovňa

Turistická ubytovňa Dunaj je situovaná na juhu Slovenska v Štúrove. Nájdete ju aj na stránkach ubytovanie Štúrovo. Vaša dovolenka na Slovensku sa môže začať práve u nás v Štúrove. Tešíme sa na Vašu návštevu a spoluprácu s portálom Ubytovanie na Slovensku.