Deprecated: Optional parameter $data declared before required parameter $name is implicitly treated as a required parameter in /www/t/j/u83145/public_html/sites/all/modules/entity/modules/callbacks.inc on line 198

Deprecated: Optional parameter $data declared before required parameter $name is implicitly treated as a required parameter in /www/t/j/u83145/public_html/sites/all/modules/entity/modules/callbacks.inc on line 228

Deprecated: Optional parameter $entity declared before required parameter $entity_type is implicitly treated as a required parameter in /www/t/j/u83145/public_html/sites/all/modules/entity/modules/callbacks.inc on line 640

Deprecated: Optional parameter $account declared before required parameter $entity_type is implicitly treated as a required parameter in /www/t/j/u83145/public_html/sites/all/modules/entity/modules/callbacks.inc on line 640

Deprecated: Optional parameter $entity declared before required parameter $entity_type is implicitly treated as a required parameter in /www/t/j/u83145/public_html/sites/all/modules/entity/modules/callbacks.inc on line 712

Deprecated: Optional parameter $account declared before required parameter $entity_type is implicitly treated as a required parameter in /www/t/j/u83145/public_html/sites/all/modules/entity/modules/callbacks.inc on line 712

Deprecated: Optional parameter $file declared before required parameter $entity_type is implicitly treated as a required parameter in /www/t/j/u83145/public_html/sites/all/modules/entity/modules/callbacks.inc on line 728

Deprecated: Optional parameter $account declared before required parameter $entity_type is implicitly treated as a required parameter in /www/t/j/u83145/public_html/sites/all/modules/entity/modules/callbacks.inc on line 728

Deprecated: Optional parameter $entity declared before required parameter $entity_type is implicitly treated as a required parameter in /www/t/j/u83145/public_html/sites/all/modules/entity/modules/callbacks.inc on line 748

Deprecated: Optional parameter $account declared before required parameter $entity_type is implicitly treated as a required parameter in /www/t/j/u83145/public_html/sites/all/modules/entity/modules/callbacks.inc on line 748

Deprecated: Optional parameter $values declared before required parameter $entity_type is implicitly treated as a required parameter in /www/t/j/u83145/public_html/sites/all/modules/entity/modules/callbacks.inc on line 756

Deprecated: Optional parameter $view_mode declared before required parameter $entity_type is implicitly treated as a required parameter in /www/t/j/u83145/public_html/sites/all/modules/entity/modules/callbacks.inc on line 862

Deprecated: Optional parameter $langcode declared before required parameter $entity_type is implicitly treated as a required parameter in /www/t/j/u83145/public_html/sites/all/modules/entity/modules/callbacks.inc on line 862
Pohár Slávie UKB | TJ Dunaj Štúrovo

Pohár Slávie UKB

Kanoisti si z Pohára Slávie UKB opäť doniesli dve medaily!
 
Dňa 8.9.2018 sa na Veľkom Zemníku pri Bratislave konali ďalšie preteky v rýchlostnej kanoistike - Pohár Slávie UKB. Stále iba 8-ročný Marcell Vodička vylovil z vôd Zemníka striebornú medailu vo vynikajúcich pretekoch neregistrovaných pretekárov na 200 metrov, pričom zlato mu uniklo iba o vlások. Ďalší neregistrovaní pretekári si na tej istej trati počínali nasledovne:
 
Marcell Vodička - 200m neregistrovaní pretekári chlapci - 2. miesto
Sebastián Bobek - 200m neregistrovaní pretekári chlapci - 11. miesto
András Madocsai - 200m neregistrovaní pretekári chlapci - 6. miesto
Linda Hanza - 200m neregistrovaní pretekári dievčatá - 5. miesto
 
Všetky ostatné disciplíny sa išli na 2km trati a aj tu to boli úspešné preteky. Medzi chlapcami 12 ročnými podáva v súčasnosti vynikajúce výkony kajakár Edvin Szabados, v singlovej disciplíne skončil vo veľmi silnej 30-člennej konkurencii na vynikajúcom 6. mieste a v deblovej s Komárňančanom Dominikom Nagyom tesne piaty! Kanoista Tomáš Janoštiak sa v kategórií C1 mužov postaral o druhý medailový zápis Štúrovčanov, bronzová medaila bola už jeho šiestym cenným kovom v tejto sezóne.
 
Kompletný prehľad výsledkov z Pohára UKB:
 
K1 kadetky 2000m - HALÁSZOVÁ Fanni - 11. miesto, SZABÓOVÁ Nóra - 12. miesto
K2 kadetky 2000m - HALÁSZOVÁ Fanni / SZABÓOVÁ Nóra - 5. miesto
K1 dievčatá 14 ročné 2000m - URBÁNOVÁ Viktória - 6. miesto, CSOMOROVÁ Viktória - 10. miesto
K2 dievčatá 13+14 ročné 2000m - URBÁNOVÁ Viktória / CSOMOROVÁ Viktória - 7. miesto
K1 chlapci 13 roční 2000m - SZABÓ Bence - 13. miesto
K1 chlapci 12 roční 2000m - SZABADOS Edvin - 6. miesto, VARGA Dávid - 12. miesto, KOTRA Máté - 25. miesto
K1 chlapci 11 roční 2000m - KARAKÁN Marcell - 18. miesto
K2 chlapci 11+12 roční 2000m - SZABADOS Edvin / NAGY Dominik (KKK Komárno) - 5. miesto, KARAKÁN Marcell / VARGA Máté - 16. miesto
K2 dievčatá 11+12 ročné 2000m - MADOCSAI Anna / BECKER Sofia Stella (UKB Bratislava) - 7. miesto
C1 muži 2000m - JANOŠTIAK Tomáš - 3. miesto
 
TJ


Foto: MM

Naši partneri

NAŠI PARTNERI

 

vadas.png
 

 

 

 
beta.jpeg

Rolling Trans s.r.o. ROBELAN s.r.o.
       
       
 

     

Turistická ubytovňa

Turistická ubytovňa Dunaj je situovaná na juhu Slovenska v Štúrove. Nájdete ju aj na stránkach ubytovanie Štúrovo. Vaša dovolenka na Slovensku sa môže začať práve u nás v Štúrove. Tešíme sa na Vašu návštevu a spoluprácu s portálom Ubytovanie na Slovensku.